הסרת שיער באינפרא אדום

השוואת מחירים - חסכו עד 50%

השיטות המתקדמות להסרת שיער באמצעות לייזר מציעות אפקטיביות גדולה, הבאה לידי ביטוי בהסרה לצמיתות של השיער, זאת באמצעות קטילה של זקיקי השיער. יחד עם זאת, תוצאה מבוקשת שכזאת מתקבלת לאחר סדרה של טיפולים וגם אז אחוזי ההצלחה עומדים על 80% בממוצע ולא על 100%. פורמקס 100 הוא בין המכשירים המתקדמים ביותר להסרת שיער ומספק יתרונות רבים בהשוואה למכשירים ותיקים יותר. לכן, הסרת שיער באינפרא אדום מבוקשת כיום בקרב רוב האוכלוסיה המעוניינת להסיר שיער בלייזר.

הסרת שיער באינפרא אדום

נכון להיום, הסרת שיער באינפרא אדום נמצאת בחזית הטכנולוגיה וזוכה לאהדה רבה. מכשיר האינפרא האדום נמצא בראש רשימת השיטות הפופולריות למרות הבדלים משמעותיים שקיימים בין השניים.

הסרת שיער באינפרא אדום הסרת שיער עדינה במיוחד

הסרת שיער באינפרא אדום מספקת הסרת שיער באמצעות שילוב של 3 טכנולוגיות: גלי רדיו, קרני אור ואינפרא אדום. שילוב זה יוצר אפקטיביות רבה בהסרת השיער המתבססת, בדומה למכונות לייזר אחרות, על התמקדות בפיגמנט של השערה, חימומו וקטילתו. שלושת אנרגיות האור של אינפרא אדום משתלבות יחד להסרה ממוקדת במיוחד של השיער, למרות שעדיין לא מדובר על אחוז הצלחה של 100%.

הייחוד והיתרון העיקרי של מכשיר הסרת שיער באינפרא אדום הוא טיפול פחות פולשני ולכן פחות כואב באופן משמעותי, מה שהופך אותו לאידיאלי להסרת שיער באזורים עדינים במיוחד כמו קו הביקיני או המפשעות. בנוסף, מתאים מכשיר זה גם לבעלי עור בהיר או כהה. יחד עם זאת, מאפיין זה הופך את מכשיר הסרת שיער באינפרא אדום לפחות אפקטיבי בקטילת השיער ולעתים רחוקות גורם לכך שיש לחזור על הטיפולים כמה חודשים לאחר סיומם בשל צמיחה חוזרת.

מכשיר האינפרא האדום מאופיין בעדינות יחסית בהשוואה למכשירי הלייזר האגרסיביים. מכשיר זה פועל על בסיס קרני אור שמאפשרות שליטה על אורכן והתאמתם לסוגי עור ושיער שונים.