הסרת שיער בלייזר בגב

השוואת מחירים - חסכו עד 50%

מאז ומעולם היו טיפולים להסרת שיער בגב חלק בלתי נפרד מהנהירה אחר הגוף המושלם. בנוסף, השאיפה התמידית הייתה ועודנה הסרת שיער בלייזר בגב אשר תפתור אחת ולתמיד את השיעבוד לטיפולים או לחומרים שונים, כגון שעווה, גילוח וכ"ו.

הסרת שיער בלייזר היא הדור החדש של המלחמה בשיער המיותר ומציעה מגוון רחב של אפשרויות המתאימות כמעט לכל אחד ואחד. יחד עם זאת, הסרת שיער בלייזר בגב בדרך זאת אינה בהכרח פשוטה או נטולת סכנות.
הסרת שיער בלייזר בגב

אפשרויות מגוונות של הסרת שיער בגב

למרות שבאופן עקרוני הסרת שיער בלייזר בגב באמצעות לייזר מורכבת יותר עבור בעלי עור כהה, כיום ישנן מכונות אשר מעניקות מענה מצוין גם בקרב אוכלוסייה זאת, הודות להתפתחות טכנולוגית משמעותית. עם זאת, בעלי עור בהיר מאוד או ג'ינג'י, או במקרים של שיער שיבה אין כל טעם בטיפולי לייזר. בעלי השיערות העבות והכהות ביותר יזכו לאחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר של הסרת שיער בלייזר בגב בהשוואה לבעלי שערות דקות ובהירות.

הסרת שיער בלייזר בגב באמצעות טיפולי לייזר נחלקת לכמה סוגים: אינפרא אדום הוא טיפול עדין ונטול כאב באופן יחסי אך מצריך מספר טיפולים ארוך; הסרת שיער SHR היא טכנולוגיה חדישה ביותר אך עם זאת עדינה שמתאימה ליישום בכל הגוף; ואילו מכשיר אינפרא משלב 3 סוגים של טכנולוגיות במכשיר אחד שאינו פולשני. נוסף על כך ישנן עוד מכונות שמבצעות הסרת שיער בלייזר בגב הנבדלות זו מזו באורך הגלים ובמשך הפולסים.

מידע חשוב וחיוני

לפני הסרת שיער בלייזר בגב באמצעות לייזר חשוב לדעת שלא מדובר על הסרה של כל השיער אלא על ממוצע של 80% שגם הוא כרוך בסדרה של טיפולים. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון כי הסרת שיער בלייזר בגב יכולה להיות כואבת – תלוי בכמות השיער בגב, במכונה ובעובי השערה. ולבסוף, מומלץ לבצע סקר שוק בין המכונים השונים ולוודא כי המטפל הינו רופא או אחות בעלי הסמכה נדרשת לנושא, זאת בכדי למנוע בעיות או נזקים.

המרכז הארצי להסרת שיער בלייזר מציע את הריכוז האיכותי והמקצועי ביותר של מידע בתחום הסרת שיער בלייזר בגב אשר על כל מתעניין חובה להתמצא בו טרם הטיפולים. השוק מציע אפשרויות רבות לביצוע טיפולי הסרת שיער בלייזר בגב אך לא כולם ניחנים ברמה זהה ולכן חשוב לדעת אילו שאלות לשאול ועל מה להתעכב. אנשי מקצוע אמינים והקפדה על הוראות הבטיחות יבטיחו תוצאה משביעת רצון וארוכת טווח.