הסרת שיער בלייזר בפנים

השוואת מחירים - חסכו עד 50%

המודעות ליופי ולאסתטיקה חזקה במיוחד בתקופת גיל ההתבגרות, שבה לחץ חברתי עצום מופעל על בני העשרה להיראות טוב ולמשוך תשומת לב מהסיבות הנכונות. לכן, כל בעיה במראה החיצוני עשויה לפגוע מאוד בביטחון ובדימוי העצמי.
הסרת שיער בלייזר בפנים
הסרת שיער בלייזר מציעה פתרון מושלם ואפקטיבי לבעיה אשר רבים סובלים ממנה.

הסרת שיער בלייזר בפנים – פתרון מושלם לבעיה מעיקה

במהלך השנים הסובלנות לשיער בפנים, בעיקר כאשר מדובר על שיער כהה על פנים בהירות, ירדה עוד ועוד וכיום היא למעשה לא קיימת כלל. שיעור יתר מסמל עבור רבים חוסר מודעות אסתטית ולכן הוא גורם ללעג רב. הסרת שיער בלייזר בפנים מתאימה במקרים מגוונים של שיער בלתי רצוי, בקרב נשים וגם גברים, אשר מודעים למראה החיצוני שלהם ומעוניינים לעשות ככל שביכולתם על מנת לשפר אותו. כיום, כמעט ואין מי שלא התנסתה בביצוע הסרת שיער בלייזר מפניה ומעידה על כך שהטיפול שינה את חייה ללא היכר.

הסרת שיער בלייזר גבות – פתרון אפקטיבי

עד לפני בערך עשור, אז החלו לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר בגבות, היו מסירים שיער לא רצוי באמצעות גילוח, משחות, שעווה או חוט – אמצעים אשר לא הסירו את השיער לצמיתות ולעתים אף החריפו את קצב צמיחת השיער בגבות ואת עוביו. אפילציה – הסרת שיער באמצעות מחט חשמלית, היוותה חידוש כיוון שהיא הציעה הסרת שיער בגבות לצמיתות, אך הכאב העצום שכרוך בטיפולים והעובדה כי הם מתאימים רק לאזורים קטנים במיוחד הביאו רבים לחפש אחר פתרון מוצלח יותר כמו הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר גבות

הסרת שיער בלייזר מסירה שיער בלתי רצוי לצמיתות על ידי קרני אור המוקרנות אל תוך העור, מתמקדות בזקיקי השיער ומשמידות אותם. התוצאה נראית כבר לאחר כמה טיפולים בדמות קרחות הולכות וגדלות ושיער דליל ובהיר יותר ויותר. היתרון של הסרת שיער בלייזר בכל הקשור לשיער מיותר וגלוי, הוא שמגלחים אותו בין טיפול לטיפול, מה ששומר על מראה חלק ואסתטי לכל אורך הטיפולים.כאן ניתן לקרוא עוד על התנהלות בין טיפולים.

הסרת שיער בלייזר שפם

יתרון נוסף של הסרת שיער בלייזר בשפם הוא שניתן לבצע את הטיפולים בכל חלקי הפנים, פה, גבות ואפילו צוואר או פאות הלחיים. בניגוד לשיטות אחרות של הסרת שיער, מספקת הסרת שיער בלייזר גם עידון של העור ומתאימה גם לעור מגורה או כזה הסובל מפצעונים. לכן, גם מי שבעבר לא מצא פתרון עבור השיער המיותר בשל תופעות גופניות שונות, יכול לבצע כיום הסרת שיער בלייזר ללא חשש.
הסרת שיער בלייזר שפם

העובדה כי הסרת שיער בלייזר בפנים מציעה הסרת לצמיתות של אחוז גבוה מאוד של השיער מנטרלת את מאפיין הסיזיפיות של טיפולים אחרים. המרכז הארצי להסרת שיער בלייזר מתמקד בשיטה זאת של הסרת שיער בשל הפופולאריות הרבה לה היא זוכה, ומספק את כל המידע הנחוץ למתעניינים. באופן עקרוני, מציעה הסרת שיער בלייזר טיפולים ממוקדים ויעילים ועור חלק ונעים למגע.