הסרת שיער בלייזר נשים

השוואת מחירים - חסכו עד 50%

למרות השאיפה לשוויון בין המינים, ניתן לומר בבטחון כי נשים הן הצרכניות העיקריות בכל הקשור למראה חיצוני ולאסתטיקה, הבאה לידי ביטוי בהסרת שיער בלייזר לנשים. למרות שהסרת שיער בלייזר לגברים הופכת ליותר ויותר פופולרית, הרוב המשמעותי של הלקוחות הפוטנציאלים הוא עדיין נשים. הסרת שיער בלייזר נשים מבטאת את אחת המגמות העיקריות בכל הקשור לטיפולי יופי ולה אפשרויות רבות ומגוונות.

הסרת שיער בלייזר נשים

הסרת שיער בלייזר נשים – המירוץ אחר הגוף המושלם

גוף חלק ללא שיער מיותר הוא חלומן של רוב הנשים באשר הן. במשך השנים הומצאו שיטות להסרת שיער אך אף אחת לא יעילה כמו הסרת שיער בלייזר נשים אשר קוטלת את זקיקי השערה מהשורש ומסירה את השיער לצמיתות. הסרת שיער בלייזר נשים עשויה לכאוב – בהתאם לאזור בגוף, לעובי השערה, למכשיר ולנטייה האישית, אך מדובר על סבל שללא ספק משתלם בהמשך. בדרך כלל, ככל שהטיפולים מתקדמים מתקצר הטיפול וכך גם התחושה הבלתי נעימה.

טיפול מקצועי ואפקטיבי בהסרת שיער בלייזר

המרכז הארצי להסרת שיער בלייזר הוא הפורטל הגדול ביותר בתחום זה המספק מידע נרחב ומפורט אודות הסרת שיער בלייזר נשים ומאפשר לכל מתעניינת להכיר היטב את התחום ולדעת בדיוק למה עליה לצפות. אחד מהיתרונות החשובים ביותר של הפורטל הוא האובייקטיביות של המידע שבו, אשר מנטרל פרסומות המסתירות מידע חשוב ומדגיש גם את החסרונות והנקודות השליליות הקשורות לטיפולי הסרת שיער בלייזר נשים.

יתרון נוסף של הסרת שיער בלייזר לנשים הוא העובדה כי ניתן לגלח את השיער בין טיפול לטיפול, כך שלא ניגרמת אי נוחות מחד או פגיעה באפקטיביות של הטיפול מאידך. יחד עם זאת, אין להסיר את השיער מהשורש באמצעות שעווה או פינצטה לדוגמה כיוון שהדבר פוגע במהלך טיפולי הסרת שיער בלייזר. בדרך כלל ניתן לצפות ביעילות הטיפול לאחר 3 טיפולים ולהבחין באי צמיחת השיער מאזורים גדולים יותר ויותר לאחר 6 טיפולים ואילך.

המלצות בנוגע להסרת שיער בלייזר נשים

הסרת שיער בלייזר מומלצת לכל איברי הגוף ופחות בכל הקשור לפנים, בעיקר בשל העדינות הרבה של העור והעובדה כי מומלץ להימנע באופן עקרוני מטיפולי לייזר באזורים הורמונליים כמו מעל לשפה ובסנטר. עם זאת, הסרת שיער בלייזר לנשים יכולה להתאים לאזורים עדינים כל עוד המטופלת עברה ייעוץ על ידי איש מקצועי והטיפול עצמו נעשה על ידי מכונות עדינות יותר המטפלות בשטחים קטנים כגון אינפרא אדום.

הסרת שיער בלייזר נשים – סיכום

מומלץ כי הסרת שיער בלייזר לנשים תתבצע בעיקר בחורף כיוון שחשיפת האזורים שעברו טיפול לשמש עשויה לגרום לכתמים ולאדמומיות. בנוסף, נשים בהירות שיער, ג'ינג'יות או בעלות עור כהה במיוחד אינן מועמדות מוצלחות לטיפולים אלו שעשויים להיות בלתי אפקטיביים או לגרום לכוויות. בהקשר זה, מומלץ לבצע הסרת שיער בלייזר נשים רק לאחר בדיקה של רופא ולוודא כי המטפל מוסמך לנושא ובעל ניסיון.