הסרת שיער Shr

השוואת מחירים - חסכו עד 50%

בין המגבלות והסיכונים במסגרת הסרת שיער בלייזר נמצאת החשיפה לשמש, אשר עשויה, יחד עם טיפולים המתבצעים בסמוך לה, להפחית מהאפקטיביות של הטיפול במקרה הטוב ולגרום לכוויות במקרה הגרוע.

לכן, רבים בוחרים לעבור את הטיפולים בחורף. יחד עם זאת, קיימים כיום פתרונות להסרת שיער המתאימים גם לקיץ כגון הסרת שיער shr – המילה האחרונה בתחום הסרת השיער בלייזר. הסרת שיער shr זאת מעניקה את כל היתרונות שבמכונות הלייזר מינוס החסרונות.
הסרת שיער Shr

האפקטיביות של הסרת שיער shr

המרכז הארצי להסרת שיער בלייזר שם לו למטרה להיות הפורטל המוביל והמקצועי ביותר בכל הקשור לאופציות הסרת השיער השונות. הסרת שיער shr מובאת בפורטל כאחד הפתרונות המוצלחים ביותר שישנם בשוק. הסרת שיער shr אפקטיבית יותר ממכשירי הלייזר הוותיקים, המציעים הסרת שיער אגרסיבית יחסית, ואפילו יותר מהמכונות המתקדמות הנוספות שבשוק.

הסרת שיער shr – לכל אחד, בכל מצב

הסרת שיער shr מתאימה כאמור גם בתקופת הקיץ, ואינה מונעת שיזוף, כל עוד לא מדובר על עור צרוב. בנוסף, מתאימה הסרת שיער shr גם לעור הסובל מפצעים שנגרמו כתוצאה מצמיחת שיער אל פנים העור, כיוון ששיטה זאת מצליחה לחדור בהצלחה אל תוך הפצעים ולהשמיד את שורש השערה. לכן, שיטה זאת מתאימה גם לאזורים שעוברים גילוח כמו הצוואר, השפם והלחיים. העובדה כי שיטה זאת מתאימה גם לפנים מבדלת אותה ממתחרותיה הפחות יעילות.

הסרת שיער shr ידועה כנטולת כאב ואפילו כנעימה – מטופלים רבים מעידים כי הם חשים תחושה המזכירה עיסוי במהלך הטיפולים הודות לפעילות המבוססת חום, מה שללא ספק עוזר להעביר במהירות את הזמן וחוסך תסכול הנובע מכאב. הסרת שיער shr מאופיינת גם בכמות טיפולים קצרה יחסית בהשוואה לשיטות אחרות, מה שמדגיש את עלות התועלת הגבוהה שבבחירה בה על פני המתחרות.

היעדר סיכונים יחסי

היתרונות הרבים של הסרת שיער shr ומהלך הטיפולים הופכים את השיטה הזאת ליעילה גם בקרב בעלי עור בהיר או כהה. גם במסגרת הסרת שיער shr חשוב לגלח את השיער בין טיפול לטיפול בכדי למקסם את השמדת זקיקי השיערה. חשוב לציין כי למרות האפקטיביות הרבה של שיטה זאת, גם כאן לא מדובר על הסרה לצמיתות של כל השיער, אלא של אחוז גבוה בהחלט העומד על בין 70% – 85% לאחר סדרת טיפולים קצרה יחסית.

הסיכונים אשר יכולים לנבוע במסגרת שיטות להסרת שיער באמצעות לייזר כגון אדמומיות, גירוד, כוויות או עידוד הצמיחה במקום הפסקתה מתמעטים עד כדי נעלמים לגמרי במסגרת הסרת שיער shr. עם זאת, חשוב ביותר לוודא כי הסרת שיער shr מתבצעת על ידי גורם מוסמך ומנוסה כיוון שלמרות עדינותה של שיטה זאת היא עשויה לגרום לנזקים בידיים לא מקצועיות. המכונים המורשים מקפידים להעסיק מטפלים מקצועיים ומומלץ לבצע את הסרת השיער אצלם.